11 Mayıs 2017 Perşembe

Yağ yakan Aspir Yağı Mucizesi - Bitki ve Güzellik


aspir yağı
Resim yazısı ekle

Bahsedildiği üzere, "Aspir" denilen bitkiden elde edilen bir yağdır Aspir Yağı... Bu mucize yağın mükemmel derecede metabolizma hızlandırıcı olduğu ve yağ depolamayı önleyici bir etkisi olduğu uzmanlar tarafından sürekli dile getirilmektedir. Bu özelliği ile tabi ki zayıflama yolları arasında sağlıklı olanıdır. Yani kısacası bu bahar aylarında toksin atmak isteyen, diyet yapanlar ve zayıflamak isteyenler için hem ekonomik hemde sağlıklı bir yağ yakacı olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Aspir Yağı Kullanımı

Sabahları ve akşamları olmak üzere yemekten 1 saat önce, 1 tatlı kaşığı Aspir Yağını bir bardak suya karıştırılıp içilir. Tabi ayran, yoğurt ile de karıştırılıp kullanılabilinir.

Not: Bu kür uygulanırken yediklerimize dikkat edip, yapılan spor ile yağ yakım hızı da artacaktır. En az 2 ay süre ile düzenli uygulandıktan sonra sonuç alınacağı uzmanlar tarafından belirtilmektedir.
Aspir yağının faydaları konusundan Herbalist İbrahim Gökçek bir videosunda detaylı anlatmıştır. Sevgili okurlar ben ise bir sağlık programında tanıştım bu mucizevi yağ ile. Hemen yola koyulup devamlı alışveriş yaptığım aktardan aspir yağını alıp küre başladım. Sabah ve akşam olmak üzere bir bardak soğuk suya bir tatlı kaşığı karıştırıp içiyorum. Fazla kilom olmadığı halde vakit darlığından hareketsiz bir yaşam sürmekteyim. Vakit buldukça haftada bir, iki defa kısa süreli plates yapabiliyorum bu kadar..Kabul edelim bu sebeple kilo almamak, kilo vermek benim gibi hareketsiz yaşam sürenler için biraz zor.. Bu yüzden bende güvendiğim doktor, Herbalist, işin uzmanlarının kitaplarını okumayı programlarını kaçırmamaya çalışıyorum.

Son günlerde de adını sık duyduğum Aspir Yağı 'nın bende oluşan  1 aylık etkisinden bahsedecek olursam, ilk olarak  yemeklerden yarım saat ya da 1 saat önce suyla birlikte tükettiğim için iştah da bir miktar azalma oluyor, sonrasında metabolizmayı hızlandırdığı için kendinizi daha iyi ve enerjik hissediyorsunuz. Sindirim sistemimi düzenledi.Tabi herkes de aynı etkiyi göstermeyebilir.Yağ yakıcı özelliği akla geldikçe mutlu ediyor buda bonus oluyor ..:))

 Aspir Yağının Faydaları

*Anti-Oksidana etkiye sahiptir
*Metabolizmayı Hızlandırır
*Kolesterol ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur.
*Bağışıklık sistemini güçlendirir.
*Kas dokusu ve kütlesini korur ve yaşlanma ile mücadele eder.
*Damar sertliğini engellemeye yardımcı olur

Yağ Yakıcı Aspir Yağı ile zayıfla ve sağlıkla kalın.. :))

Hiç yorum yok :