9 Ağustos 2016 Salı

İnce Telli ve Dökülen Saçlara Bitkisel Çözüm-Bitki ve Güzellik

ince telli saçlar için doğal tarif

Herkesin bildiği üzere ısırgan otunun faydaları saymakla bitmez. Benim sizlere bugün bahsedeceğim dökülen saçlara bitkisel çözüm olan ısırgan otu mucizesidir.  Özellikle ince telli, mat, cansız saçlar için harika sonuçlar elde ettiğimi söyleyebilirim. Bu ısırgan otu kürünün tarifini ilk olarak çok güvendiğim, tüm kürlerini güvenerek yaptığım prof.dr. İbrahim saçoğlunun kitabında okumuştum. Daha sonra tv programları, çeşitli internet sitelerinde de bulmak mümkün oldu.Isırgan Otu Kürü

*1 tutam kurutulmuş ısırgan otunu, 3 su bardağı klorsuz ( hazır satılan su ) kaynamış suda 4 dk haşlıyoruz. Çaydanlığımızın ağzı kapalı olması şart. Ayrıca haşlarken en küçük ocak ve en kısık şekilde olması gereklidir.
*Süremiz tamamlandıktan sonra ılımaya bırakıyoruz. Ilıdıktan sonra ısırgan otumuzu süzüyoruz. *Temiz yeni yıkanmış saçlarımızı bu ısırgan otu suyuyla tekrar yıkıyoruz ve 1 saat etki ettirip tekrar suyla duruluyoruz.
Not: Bu kürü banyo yapmadan yarım saat önce hazırlarsanız eğer, banyodan çıkmadan hemen önce saçınızı bu suyla yıkayabilirsiniz. Isırgan otu suyu saçınızda kalabilir. Herhangi bir rengi kokusu olmuyor.  Düzenli kullanıldığında 1 hafta sonra saçınızdaki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Isırgan Otu Kürü İle Saçlarda Görülen Değişikler

1-Dökülme duruyor
2-Saç telleri kalınlaşıyor
3-Saçlarda oluşan kepeklenmeyi önlüyor.
4-Saçlar hacim kazanıyor.
5-Saçlar canlılık ve parlaklık kazanıyor.

Not:  Dökülen Saçlara Bitkisel Çözüm kürünü banyo yapmadan yarım saat önce hazırlarsanız eğer, banyodan çıkmadan hemen önce saçınızı bu suyla yıkayabilirsiniz. Isırgan otu suyu saçınızda kalabilir. Herhangi bir rengi kokusu olmuyor.  Düzenli kullanıldığında 1 hafta sonra saçınızdaki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.