23 Ağustos 2016 Salı

At Kılı Fırçasıyla Selülitlere Çözüm...


 Selülitler için doğal çözüm

Yaklaşık 1 ay önce alışveriş merkezinde bir kozmetik mağazasına girdim. Alışveriş esnasında satış danışmanlarından biri at kılı fırçası diye bir fırçadan ve bu fırçanın selülitlere çözüm getirdiğinden bahsetti. Aşağıdan yukarıya doğru fırçalayarak selülitlere karşı çok etkili olduğunu ve bir çok kremden daha hızlı şekilde etki ettiğini söyleyince aldım  ve hemen kullanmaya başladım. Sorunlu bölgeleri sabah 5 dk - akşam 5 dk - olmak üzere  aşağıdan yukarıya olmak üzere fırçalamayla kötü görüntüyü en aza indirebilirsiniz.

Kadınlık hormonu selülitin en yaygın sebeplerinden biridir. Tabi buna düzensiz beslenme ve sporsuz bir yaşamdan eklenince selülit ve kilo alımı kaçınılmaz oluyor. Kadınlık hormonu, yağ hücrelerinin deri altına yerleşmesine neden olur. Buda selülite sebebiyet verir.
Bu doğal atkılı fırçası ile masaj yapılan yerde kan akışı hızlandığından selülitlere daha çabuk veda ediyorsunuz.

Bunun üzerine ben birde internetten öğrendiğim bacak inceltme için plates hareketleri uyguladım. Sonuç gerçekten muhteşem.

Bahsettiğim doğal atkılı fırçasını alışveriş merkezlerinde, çeşitli kozmetik mağazalarından temin edebilirsiniz. Fiyatı 35-40 TL civarında satılmakta. Tabi piyasada çok çeşitli at kılı fırçaları satılmakta. Ama benim kullandığım fırçanın üzerindeki resimde ünlü bir bayanın resmi var. ..:))